Organizacja przestrzeni to usługa, która ma na celu tworzenie przyjaznych warunków do odkładania rzeczy na swoje miejsce, w którym będzie można je później znaleźć. Dodatkowo podnosi efektywność wykonywanych w przestrzeni czynności.

Zorganizuję Twoją przestrzeń, aby stała się bardziej funkcjonalna i praktyczna. Na pierwszym spotkaniu poznaję Ciebie oraz Twoje nawyki. Omawiamy problematyczne miejsca i poznaję Twoje oczekiwania. Aby organizacja była jak najbardziej efektywna tego samego dnia przeglądamy wszystkie rzeczy w pomieszczeniu i kategoryzujemy pozostawione rzeczy. Niepotrzebne rzeczy przygotowuję do utylizacji. Pobieram wymiary szafek i dokumentuję przestrzeń poprzez zrobienie zdjęć, aby móc dobrać odpowiednie organizery. Po spotkaniu tworzę listę organizerów wraz z linkami kierującymi do danego produktu. Na tym etapie klient może zdecydować czy wdraża wskazane rozwiązania samodzielnie lub decyduje się na dalszą współpracę. 

Po akceptacji listy i związanych z nią kosztów w przypadku kontynuowania współpracy dokonuję zakupu organizerów. Następnie przyjeżdżam i docelowo organizuję przestrzeń. Etykietuję pojemniki/szafki, aby każda osoba wiedziała, gdzie czego szukać. 

Cena za pierwszy dzień pracy wraz z listą zakupową od 850 zł za pomieszczenie.

W momencie, gdy znam zakres współpracy przedstawiam pełną wycenę usługi*

*Koszt ustalany jest indywidulanie, uzależniony od Twoich potrzeb, problemu oraz lokalizacji. Dojazd na terenie Torunia i w obrębie 10 km w cenie. 

 

Korzyści

  • Twoja przestrzeń stanie się estetyczna i funkcjonalna
  • Każda rzecz będzie miała przypisane miejsce
  • Dobra organizacja wspiera dobre nawyki
  • Porządek jest często motywacją do kolejnych pozytywnych zmian
  • Pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy
  • Zyskasz więcej przestrzeni i poczucie ulgi