Decluttering to usługa podczas której będę wpierać Cię fizyczne i mentalne w procesie podejmowania decyzji o pozbyciu się ze swojego otoczenia przedmiotów, które w rzeczywistości są niepotrzebne, zniszczone lub niepraktyczne.

Bez obaw nie chodzi o to, żeby pozbyć się większości Twoich rzeczy. Cel jest taki, aby pozostały rzeczy potrzebne, piękne lub po prostu dla Ciebie ważne. Na pierwszym spotkaniu poznaję Ciebie, Twoje nawyki, motywację do wprowadzenia zmian oraz identyfikuję problem. Już w tym dniu zaczynamy odgracać Twoją przestrzeń. Segregujemy wszystkie rzeczy i decydujesz co rzeczywiście jest potrzebne i zostaje w Twoim domu.

Pomagam zagospodarować przestrzeń na nowo i przygotowuję niepotrzebne rzeczy do sprzedaży lub do oddania (np. do fundacji) oraz utylizuję rzeczy niezdatne do użytku (wyłączając odpady wielkogabarytowe - w takiej sytuacji mogę pomóc zamawiając firmę, która świadczy takie usługi). Optymalny czas na odgracanie w ciągu jednego dnia to 5h i też tyle trwa spotkanie. Jeśli pomieszczenie wymaga większego nakładu pracy spotykamy się w kolejnym ustalonym terminie. 

Cena za pierwsze spotkanie od 600 zł*

Każda kolejna godzina tego dnia 100 zł.

*Koszt ustalany jest indywidulanie, uzależniony od Twoich potrzeb, problemu oraz lokalizacji. Dojazd na terenie Torunia i w obrębie 10 km w cenie.

 

Korzyści

  • Zyskasz więcej przestrzeni i poczucie ulgi
  • Pozbędziesz się niepotrzebnych rzeczy
  • Twoja przestrzeń stanie się estetyczna i funkcjonalna
  • Dobra organizacja wspiera dobre nawyki
  • Porządek jest często motywacją do kolejnych pozytywnych zmian